Шановні клієнти!

ТОВ «ІНВЕСТ-М» (код за ЄДРПОУ 23508273), що провадить професійну діяльність на фондовому ринку - депозитарну діяльність депозитарної установи та діяльність з торгівлі цінними паперами – брокерську та ділерську діяльність,  повідомляє про зміну місцезнаходження з 01015, м. Київ, вулиця Лаврська, будинок 18, на: 04123, м. Київ, вулиця Осиповського, будинок 1-А .

  

Нова адреса ТОВ «ІНВЕСТ-М»: 04123, м. Київ, вулиця Осиповського, будинок 1-А.

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ-М", враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215), додатково інформує про заходи, які вживаються для охорони здоров'я, а також з метою забезпечення безперервності надання послуг в умовах глобального поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Для виключення випадків поширення COVID-19 серед клієнтів та співробітників на час карантину тимчасово вводить такі обмеження для відвідувачів та представників кур'єрських служб:

 

1. Обов’язкове дотримання встановлених правил щодо безпечної дистанції між людьми:

-  Вхід до клієнтської зони обмежено – не більше 1 відвідувача в приміщенні;

-  Дотримуйтесь дистанції 1 - 1,5 м із співробітниками ТОВ "ІНВЕСТ-М"

2. Перед входом до приміщення обов’язкове використання дезінфікуючих засобів, що знаходяться у вільному доступі в клієнтській зоні.

3. Обов’язкове використання медичних масок під час перебування у приміщенні.

Бережіть своє здоров’я  і наших спеціалістів! Будемо обачними разом!

 

 

Відповідно до Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, затвердженого рішенням Комісії від 07.03.2017 № 148 (далі – Рішення № 148), передбачено внесення змін до внутрішніх документів депозитарних установ у відповідність до норм, встановленим Рішенням №148.

 

Депозитарна установа ТОВ «ІНВЕСТ-М» передбачає у внутрішніх документах спосіб направлення копії  повідомлення акціонерного  товариства :

  1. Для депонентів, цінні папери яких обліковуються на підставі договору про обслуговування/відкриття рахунку у цінних паперах – шляхом направлення (не пізніше трьох робочих днів) електронного листа з адреси електронної пошти для направлення повідомлень на зазначену в анкеті рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування/відкриття рахунку в цінних паперах адресу електронної пошти депонента.
  2. Для акціонерів, цінні папери яких обліковуються на підставі договору з акціонерним товариством – шляхом розміщення (не пізніше наступного робочого дня після отримання від Центрального депозитарію документів та/або інформації) на власній веб-сторінці (сайті) інформації про направлення повідомлення окремим акціонерам із зазначенням найменування АТ; коду за ЄДРПОУ; виду повідомлення; інформації про порядок отримання копії повідомлення.

 

У зв’язку з необхідністю приведення документів у відповідність до рішення НКЦПФР від 07.03.2017 року №148, просимо Вас звернутись до Депозитарної Установи ТОВ «ІНВЕСТ-М» в термін до 18.08.2017 року для оформлення та підписання  всіх необхідних документів та проходження періодичної ідентифікації.

Joomla templates by a4joomla